V květnu potkáte Evu Samkovou na barevném běhu The Color Run™!

03.03.2015 15:43

Ahoj snowboarďáci - pokud se chcete s Evou Samkovou potkat i jinde než na sněhu, tak byste neměli chybět tady - na běhu The Color Run™ Emotikona winkDnes se konala tisková konference u příležitosti barevného běhu The Color Run™, který je také známý jako Pět nejšťastnějších kilometrů na Zemi. Ten se bude poprvé konat v České republice a to 30. 5. 2015 v Praze na Výstavišti a v parku Stromovka. Až 9 000 běžců se poslední květnovou sobotu postaví na start nejzábavnějšího běhu v jejich životě.

A že jde o akci, která lidi opravdu baví, dokazují počty již uskutečněných závodů po celém světě. Od ledna 2012, kdy The Color Run™ vznikl, proběhlo už více než 300 závodů, kterých se zúčastnily necelé 2 miliony lidí. Barevný běh je hlavně o propojení pozitivní energie a zdravého životního stylu, a tak se v Holešovicích společně sejdou jak zkušení běžci, tak i lidé, kteří 5km trasu běží možná poprvé v životě. Všechny ale spojuje jediné – chtějí se bavit.

Tisková konference se konala za bohaté účasti médií a především zajímavých osobností, které podlehli vábení barev a nevšednímu běžeckému zážitku. Mezi pozvanými nechyběla třeba olympijská vítězka Eva Samková, sourozenci David a Mariana Prachařovi, zpěvák Matěj Ruppert, herci - Jitka Schneiderová, Vojta Kotek, Tomáš Měcháček, Hana Vagnerová, Dalibor Gondík, David Novotný a tanečník Yemi A.D.

Eva Samkova v uvolněné atmosféře prozradila, že je nejenom nejrychlejší holka ve vesmíru, ale také vlastně umí nejlíp všechno na světě, běháním nevyjímaje. „Běhám ráda, dá se říct, že tak 3 až 4x týdně. Líbí se mi, že tahle akce je hlavně zábava a může přitáhnout ke sportu i lidi, pro které je klasický běžecký závod spíše strašákem.“

Dále jsme zachytili například:

Zamilovat se s The Color Run
YEMI A.D.: „V životě je důležitý pohyb! Když se lidi hýbou, zažívají eufošku, takže lidé, kteří spolu běží, se do sebe můžou i zamilovat.“

Začít sportovat s The Color Run
MARIANA PRACHAŘOVÁ: „Nikdy jsem neběhala.“
JAKUB PRACHAŘ: „To nemůžu potvrdit. Vidím ségru sbíhat ze schodů vždycky, když přijedu.“

Trávit čas s rodinou s The Color Run
DAVID NOVOTNÝ: „Mně se na tom líbí, že můžou běžet děti… a moje dvě ženy.“
ZORKA HEJDOVÁ: „Takže vlastně běží celá rodina.“

Více o akci zde: www.thecolorrun.cz