Realizční tým projektu "Hvězdy na sněhu" přeje všem snowboarďákům vše nejlepší v roce 2016, pevné zdraví, štěstí, pohodu, splněná přání, úspěchy na závodech i pohodovou jízdu prašanem ;-)Emotikona wink a všem nám hromady sněhu na horách a pro realizaci závodů pořádnou podporu sponzorů a rodičů všech mladých závodníků ;-)Emotikona wink A když pořádná jízda, tak taky pořádnej song z filmu "Snowboarďáci" z roku 2004, ale stále aktuální: On my head! https://www.youtube.com/watch?v=h7a_ZM4n_G0
 
 

Snowboardové závody pro děti a mládež "Hvězdy na sněhu".

Děkujeme všem závodníkům a jejich rodičům 

za účast v závodech 2. ročníku 2015, 

Těšíme se na vaši účast ve 3. ročníku!

Užijte si zatím jaro + léto + podzim :-)

Uvidíme se další zimu! ;-)

 
 
 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

„Děti jsou křídla lidstva.“ (Arabské přísloví)                                             „Děti jsou nejdůležitější lidský projekt.“

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS 2. ročník seriálu snowboardových závodů pro děti a mládež "HVĚZDY NA SNĚHU".

Pro 2. ročník seriálu snowboard závodů pro děti a mládež "Hvězdy na sněhu" jsme navázali úzkou spolupráci s realizačním týmem Czech Snowboardcross Team, za který také závodí zlatá snowboardcross závodnice Eva Samková, vítězka  na zimní olympiádě v Soči 2014.

Eva Samková se také stala ambasadorkou tohoto projektu, a tak se mladí závodníci seriálu „Hvězdy na sněhu“ budou moci setkat s touto sportovní osobností na závodech. Nejlepší závodníci seriálu - skryté hvězdy na snowboardu - se se zlatou olympijskou snowboardcrossařkou  Evou Samkovou  zúčastní plánovaného společného tréninkového kempu vedeného realizačním týmem Czech Snowboardcross Team.

SERIÁL JE SOUČÁSTÍ PROJEKTU 

ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU  

- ČESKO SPORTUJE 

www.ceskosportuje.cz

Výzva pro mladé sportovce - staň se 

snowboardovou "Hvězdou na sněhu"!

 

Radost z pohybu na sněhu, svoboda, pohoda, legrace, kamarádi, nové výzvy – to vše je snowboarding! Chceš se potkávat s dalšími snowboarďáky, předvést ostatním, co na prkně umíš, vyzkoušet si různé disciplíny a nebo se pod vedením zkušeného kouče naučit další triky apod., jak to znáš z videí na internetu? Tak bys neměl chybět na seriálu pohodových snowboardových závodů „Hvězdy na sněhu“, kam se může přihlásit opravdu každý do 17 let bez ohledu na výkonnost! :-) Třeba zrovna v tobě dříme snowboardový talent, který jen čeká na své objevení! Účast na závodech ti třeba pomůže odstartovat sportovní kariéru snů a parádní život na prkně v prašanu hor celého světa!

Celý seriál se bude konat v prima českých a moravských skiareálech.  Zájemci si budou moci vyzkoušet atmosféru závodů ve snowboardových disciplínách – Snowboardcross (SBX) a  Paralelní slalom (PSL). V rámci doprovodného programu předpokládáme doprovodné disciplíny s prvky Slopestyle (SBS) nebo měřený rychlostní závod či Ollie skok do výšky apod. :-) Jde o to si prkno co nejvíce užít, zařádit si a třeba i vyhrát nějaké zajímavé ceny. Nebude chybět ani focení a natáčení, takže se můžete stát i snowboardovou mediální hvězdou! :-) K akcím na prkně patří i zajímavý doprovodný program – např. vyzkoušet si snowpark  se snowboard postavičkami Chuckbuddies, snowboard simulátor NINTENDO apod. :-) A navíc jestli rád fotíš nebo natáčíš videa (třeba i na mobil), budeš mít šanci se zúčastnit soutěže o nejlepší snowboardovou fotku či video!

Chceš se takové akce zúčastnit?

Do každého závodu se můžeš přihlásit předem přes webové stránky www.hvezdynasnehu.cz, kde se ke každému závodu dozvíš podrobné informace. 

Kdo se přihlásí dřív, ten má účast v závodě jistou, přihlášení bude samozřejmě možné na místě závodu. Informace o závodech „Hvězdy na sněhu“ můžeš také sledovat na facebooku. 

A nezapomeň sebou vzít kámoše a samozřejmě někoho z rodičů jako svého kouče, a přijeďte! Tady prostě nesmíš chybět! :-)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Primárním cílem projektu „Hvězdy na sněhu“  („Stars on the snow“) je pomoci rodičům přitáhnout děti a mládež k zimním sportům poutavou formou, vytvořit prostředí s duchem fair play závodů v přátelské atmosféře. Každý bude mít možnost se do těchto aktivit zapojit, dát jim důležité základy a inspirovat je   k trávení volného času v zimě aktivním pohybem  a společného  zážitku s rodiči.

Sekundární významným cílem je najít skryté hvězdy na snowboardu s následnou podporou mladých sportovců a vytvořením podmínek pro jejich rozvoj! Proč? Snowboarding je mladý sport, kterému se věnují „děti lyžařů“ a po jízdě na snowboardu  už nechtějí zpět k lyžím. Tím, že je to  mladý sport (letos SLČR slaví 111 let svého vzniku)  nemá širokou dětskou základnu závodníků. V posledních letech se v ČR konaly pouze FIS závody (proregistrované dospělé a juniory) nebo jednotlivé  open závody místních lokalit příslušných k danému pořádajícímu klubu. Freestylová série Rookie, pořádaná Asociací českého snowboardingu (AČS) již tři roky neuspořádala jediný závod. Série  dětských OPEN závodů v paralelním slalomu nebo ve snowboardcrossu se v ČR ještě nekonaly. 

Tento seriál závodů projektu „Hvězdy na sněhu“ je určený pro děti a mládež, kteří rádi jezdí snowboardovém prkně! Prostředkem je proto uspořádání každoročního seriálu min. 4 - 6 snowboardových závodů „Hvězdy na sněhu“ třídy OPEN ve vhodných skiareálech ČR v disciplínách snowboardcross (SBX) a paralelní slalom (PSL), kterých se zúčastní co největší počet dětí a mládeže ( tzn. amatérských sportovců).

2 rozdílné disciplíny díky formátu OPEN (tzn. jsou otevřené široké veřejnosti, každému zájemci) mohou přilákat i ostatní nadějné závodníky,  kteří nejsou nikde organizováni pod klubem a kteří jezdí  na prkně  s radostí. Účelem je, aby si děti a mládež přijeli co nejvíce zajezdit a „zablbnout“, (a nikoliv aby zaplatili startovné, odjeli 2 kvalifikační jízdy  v  jedné disciplíně a při nepostoupení  dál  odjeli domů nebo dále mrzli na svahu...). 

Tyto závody jsou také šancí pro děti a mládež posunout se ve svých sportovních dovednostech dál.

Navíc výsledky této série závodů budou jistě zajímat současné  i bývalé reprezentační trenéry, kteří přislíbili svoji účast a pomoc při realizaci těchto závodů. Nejlepší závodníci seriálu - skryté hvězdy na snowboardu - se se zlatou olympijskou snowboardcrossařkou  Evou Samkovou  zúčastní plánovaného společného tréninkového kempu vedeného realizačním týmem Czech Snowboardcross Team.

Novinky

Projekt "Hvězdy na sněhu" se o víkendu představí na unikátní akci APRÉS SKI PRAHA!

27.11.2014 10:09
Víte že zimní sezóna začíná tento víkend na Náplavce v Praze?! V sobotu od 10 hodin do 18:00 a v...

Eva Samková a její Czech Snowboardcross Team jsou připraveni na novou sezónu 2014 - 2015

14.11.2014 15:57
Ahoj snowboarďáci - tak se nám přípravy na zimu pěkně rozjíždí  Včera měla tiskovou...

Summary 1. ročníku seriálu snowboardových závodů pro děti a mládež „Hvězdy na sněhu“ 2013 – 2014

21.10.2014 11:14
Summary  1. ročníku seriálu snowboardových závodů pro děti a mládež „Hvězdy na sněhu“ 2013 –...

Vostrý snowboardový video budoucích závodníků vzešlých z projektu Hvězdy na sněhu!

09.03.2014 22:18
Ahoj snowboarďáci - máme pro vás parádní video ze seriálu snowboardových závodů pro děti a mládež...

Březnové závody se z technických důvodů RUŠÍ DO ODVOLÁNÍ :-( VYHLAŠUJEME FOTO SOUTĚŽ! :-)

04.03.2014 11:40
Skiareály stále trápí teplé počasí, způsobující nedostatek kvalitního sněhu (a nemožnost umělého...

Zlatá Evo Samková - děkujeme ti za podporu projektu "Hvězdy na sněhu" :-)

27.02.2014 19:00
Dnes se v obchodním centru Palladium konal křest knihy o ZOH 2014 Soči vč autogramiády olympijských...

Ve skiareálu STOH se o víkendu závodilo v paralelním slalomu a obřím slalomu snowboardového seriálu závodů „Hvězdy na sněhu“ !

24.02.2014 11:47
Seriál snowboardových závodů pro děti a mládež „Hvězdy na sněhu“ pokračoval minulý víkend ve...

ATEX Sportswear prestižním dodavatelem závodníků "Hvězdy na sněhu".

21.02.2014 14:35
Na právě probíhajících zimních olympijských hrách v Soči 2014 můžete vidět spoustu českých...

Český výrobce lyží a snowboardů SPORTEN dodá 3 nejlepším snowboarďákům závodů "Hvězdy na sněhu" skvělá prkna, co znamenají svět v prašanu!

21.02.2014 14:24
Český výrobce lyží a snowboardů SPORTEN dodá 3 nejlepším snowboarďákům závodů "Hvězdy na...

Life´s good :-) aneb LG Electronics dodavatelem projektu "Hvězdy na sněhu".

21.02.2014 14:13
Pokud navštívíte naší NINTENDO herní zónu, tak ostrý obraz a jasný zvuk dávájí herním konzolím dvě...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>